O nás

Vážení přátelé,

srdečně Vás vítáme u prohlídky našeho nového katalogu, který jsme pro Vás připravili a obohatili o několik novinek. To takových, které jsou na lékařský předpis (mají kód pojišťovny), ale i takové o které jste nás žádali a my jsme je použili ve skupině výrobků které jsou určeny pouze k volnému prodeji. Většina ortéz prezentovaných v našem katalogu jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami buď plně nebo částečně. Konkrétní pomůcku může předepsat na „Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku“ jen odborný lékař těchto specializací: ortoped – ORT, neurochirurg – NEU, chirurg – CHI, rehabil.lékař – REH a ortopedický protetik – OP. Sériové ortézy a bandáže lze předepisovat nejdříve za 1 rok/ 1ks na stejnou diagnozu.

Naše firma se od svého založení v roce 1991 specializuje na konstrukci a výrobu převážně sériových ortéz a bandáží k léčebným účelům. Abyste se lépe orientovali v naší nabídce, předkládáme Vám současný výrobní sortiment s přehledným uspořádáním jednotlivých výrobků, popisem jejich vlastností a aplikací. V současné době se zabýváme především výrobou trupových a končetinových ortéz z různých materiálů. Vývoj těchto nových pomůcek probíhá ve spolupráci s odbornými lékaři na vybraných pracovištích.

Protetické pomůcky s výztuhami, planžetami, pelotami a dlahami dodávají kloubům stabilitu, oporu a ochranu před zraněním, u bederních pásů zpevňují a tepelně izolují páteř. Naše ortézy jsou ideální podporou a při léčbě doplňují běžné ošetřovací metody. Mají použití při sportovních zraněních, chronických, degenerativních a stářím podmíněných kloubních nemocech, tak i při akutním poškození vazivového aparátu. Působí proti otokům a podporují krevní oběh.

Naše výrobky lze získat v síti zdravotnických prodejen a lékáren po předložení poukazu na léčebnou a ortopedickou pomůcku, nebo koupit za hotové. Lze je rovněž objednat telefonicky, faxem, písemně, emailem nebo osobně vyzvednout či zakoupit v sídle naší firmy v Brně. Naší snahou je studovat a sledovat světové trendy při zavádění nových materiálů a technologií, aby se naše výrobky staly svou kvalitou ve vypracování dobrými pomocníky při léčbě pohybového aparátu u všech pacientů.

 

podpis_snizek

Karel Snížek
zakladatel firmy SNÍŽEK v. o. s.


“OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ PRÁVNÍ FORMY SPOLEČNOSTI”

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že s účinností od 4.9.2018 společnost SNÍŽEK,v.o.s., IČ: 46965998, se sídlem Brno, Obřanská 60, dosud zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl A, vložka 4591, změnila právní formu z veřejně obchodní společnosti na společnost s ručením omezeným. V souvislosti se změnou právní formy společnost změnila obchodní firmu na SNÍŽEK s.r.o., s nově zapsanou adresou sídla, tj. Obřanská 940/60, Maloměřice, 614 00 Brno. Dále se tato změna projeví v obchodním rejstříku s účinností zápisu pouze v oddíle, který bude nově pod písmenem C a vložce, kde je společnosti přiděleno nové číslo 108122.
Ostatní identifikační údaje společnosti, tj. IČ, DIČ, bankovní spojení, poštovní a emailové adresy, telefonní a faxová čísla zůstávají beze změny. Změnou právní formy původní společnost nezanikla, pouze se změnily její vnitřní právní
poměry a právní postavení společníků. Veškeré právní vztahy a uzavřené smlouvy zůstávají nadále v platnosti a není zapotřebí žádné jejich úpravy.

S pozdravem

 

podpis_snizek

Karel Snížek
jednatel společnosti